Intersport Noord Oost 
Het adres voor een breed assortiment aan sportartikelen in Noord- en Oost-Nederland 

Kom in contact met Intersport Noord Oost

Intersport Borculo
☏ (0545) 272 922 
Borculo@intersportno.nl

www.intersportborculo.nl
Facebook Intersport Borculo

Intersport Emmen
☏ (0591) 745 139
Emmen@intersportno.nl

www.intersportemmen.nl
Facebook Intersport Emmen

Intersport Evink
☏ (0512) 511 300
Drachten@intersportno.nl

www.intersportevink.nl
Facebook Intersport Evink

Intersport Doetinchem

☏ (0314) 325 260
Doetinchem@intersportno.nl

www.intersportdoetinchem.nl

Facebook Intersport Doetinchem

Intersport Jan Bols Hoogeveen
☏ (0528) 265 352
Hoogeveen@intersportno.nl

www.intersportjanbols.nl
Facebook Intersport Jan Bols Hoogeveen

Intersport Enschede

☏ (053 - 30 30 054)
enschede@intersportno.nl

www.intersportenschede.nl
Facebook Intersport Enschede

Intersport Noord Oost